دستگاه ها

image

دستگاه کف ساز

دستگاه کف ساز کارواش (مخزن کف پاش) یکی دیگر از تجهیزات کاربردی مورد استفاده کارواش ها است که توسط شرکت پونیک عرضه می گردد. این تجهیزات در لیتراژهای 100، 200 و 300 لیتری طراحی، تولید و ارائه می گردند. این تجهیزات ساخت تولید داخل کشور هستند و از لحاظ طراحی، کیفیت و قیمت بسیار عالی هستند. خرید مخزن کف پاش صنعتی و نیمه صنعتی مخزن های کف پاش انواع مختلفی دارند که می توانید آن ها را با توجه به نیاز خود خریداری کنید. اما نوع صنعتی و نیمه صنعتی نیمه سبک و سنگین، متداولترین نوع از تجهیزاتی است که در کارواش ها مورد استفاده قرار می گیرند. نوع شیر به کار رفته در این دستگاه ها بسته به مدل دستگاه می تواند از نوع فلزی یا پلاستیکی باشد. همچنین مواد نانو به راحتی می توانند در این مخازن مورد استفاده قرار بگیرند. بررسی بخش های مختلف مخزن کف پاش در ادامه به بررسی بخش های تشکیل دهنده یک مخزن کف پاش می پردازیم: بدنه جنس بدنه و ضخامت ورق، یکی از بخش های مهم در دستگاه های کف پاش یا کف ساز است. ضخامت ورق بسیاری از مخزن های کف ساز فلزی 3 میلیمتری بوده که پایداری بسیاری خوبی در برابر ضربات ناگهانی و فشارهای جانبی مختلف دارند. همچنین لازم به ذکر است که جوش دستگاه به صورت سراسری است. چرخ ها چرخ ها هم یکی از بخش های مهم در دستگاه های کف ساز محسوب می شوند. چون میزان جابجایی این تجهیزات در محیط زیاد بوده، بنابراین نیاز است که چرخ ها از لحاظ کیفیت و مانور، درست و حسابی ساخته شوند. همچنین چرخ ها باید در شرایط مرطوب، مقاومت خوبی داشته باشند. به علاوه به منظور تعادل بهتر، بخش جلویی دستگاه، دارای 2 عدد پایه است. دستگیره دستگیره هم بخش دیگری از دستگاه است که می توان با آن مخزن را بر روی چرخ ها کنترل کرده و مانور بالایی بر روی دستگاه داشت. شیر اطمینان همانطور که می دانید، شیر اطمینان باعث عدم افزایش فشار در دستگاه ها می شود. این مورد هم در مورد مخزن های کف پاش وجود دارد. اگر فشار زیاد و غیر قابل تحمل شود و در صورتی که شیر اطمینان در دستگاه تعبیه نشده نباشد، باعث انفجار مخزن خواهد شد. در صورتیکه اگر فشار زیاد شود، سوپاپ اطمینان حجم زیادی از فشار را به بیرون منتقل کرده و باعث تثبیت فشار مخزن می گردد.
مشاهده منو سایت خانه / دستگاه کف ساز کارواش (مخزن کف پاش) ایرانی دستگاه کف ساز کارواش (مخزن کف پاش) ایرانی دستگاه مخزن کف ساز کارواش 100، 200 و 300 لیتری دستگاه کف ساز کارواش (مخزن کف پاش) یکی دیگر از تجهیزات کاربردی مورد استفاده کارواش ها است که توسط شرکت فیدار کلین عرضه می گردد. این تجهیزات در لیتراژهای 100، 200 و 300 لیتری طراحی، تولید و ارائه می گردند. این تجهیزات ساخت تولید داخل کشور هستند و از لحاظ طراحی، کیفیت و قیمت بسیار عالی هستند. خرید مخزن کف پاش صنعتی و نیمه صنعتی مخزن های کف پاش انواع مختلفی دارند که می توانید آن ها را با توجه به نیاز خود خریداری کنید. اما نوع صنعتی و نیمه صنعتی نیمه سبک و سنگین، متداولترین نوع از تجهیزاتی است که در کارواش ها مورد استفاده قرار می گیرند. نوع شیر به کار رفته در این دستگاه ها بسته به مدل دستگاه می تواند از نوع فلزی یا پلاستیکی باشد. همچنین مواد نانو به راحتی می توانند در این مخازن مورد استفاده قرار بگیرند. بررسی بخش های مختلف مخزن کف پاش در ادامه به بررسی بخش های تشکیل دهنده یک مخزن کف پاش می پردازیم: بدنه جنس بدنه و ضخامت ورق، یکی از بخش های مهم در دستگاه های کف پاش یا کف ساز است. ضخامت ورق بسیاری از مخزن های کف ساز فلزی 3 میلیمتری بوده که پایداری بسیاری خوبی در برابر ضربات ناگهانی و فشارهای جانبی مختلف دارند. همچنین لازم به ذکر است که جوش دستگاه به صورت سراسری است. چرخ ها چرخ ها هم یکی از بخش های مهم در دستگاه های کف ساز محسوب می شوند. چون میزان جابجایی این تجهیزات در محیط زیاد بوده، بنابراین نیاز است که چرخ ها از لحاظ کیفیت و مانور، درست و حسابی ساخته شوند. همچنین چرخ ها باید در شرایط مرطوب، مقاومت خوبی داشته باشند. به علاوه به منظور تعادل بهتر، بخش جلویی دستگاه، دارای 2 عدد پایه است. دستگیره دستگیره هم بخش دیگری از دستگاه است که می توان با آن مخزن را بر روی چرخ ها کنترل کرده و مانور بالایی بر روی دستگاه داشت. شیر اطمینان همانطور که می دانید، شیر اطمینان باعث عدم افزایش فشار در دستگاه ها می شود. این مورد هم در مورد مخزن های کف پاش وجود دارد. اگر فشار زیاد و غیر قابل تحمل شود و در صورتی که شیر اطمینان در دستگاه تعبیه نشده نباشد، باعث انفجار مخزن خواهد شد. در صورتیکه اگر فشار زیاد شود، سوپاپ اطمینان حجم زیادی از فشار را به بیرون منتقل کرده و باعث تثبیت فشار مخزن می گردد. بخش نشانگر میزان آب مخزن اگر می خواهید بدانید که چه میزان آب در مخزن وجود دارد، این کار را می توانید با مشاهده نشانگر میزان آبی که در تجهیز تعبیه شده است، مشاهده کنید. ورودی و خروجی های کف پاش کف پاش های کارواش صنعتی و نیمه صنعتی دارای 2 عدد ورودی و 1 عدد خروجی هستند. ورودی ها شامل: آب و مواد شوینده (مجهز به قیف مخصوص) باد از جهت کمپرسور خروجی هم تنها برای تخلیه بار مخزن است که در نهایت منجر به پاشش مواد به بیرون می گردد. لازم است بدانید که خروجی به شلنگ انتقال مواد وصل است که در انتهای آن نازل پاشش مواد وجود دارد. به منظور خرید انواع دستگاه های کف ساز کارواش ( مخزن کف پاش) می توانید با ما در تماس باشید. کارشناسان ما مفتخرند که شما را به صورت جامع راهنمایی کنند.

image

توضیحات جاروبرقی
بسیاری از دستگاه های جارو برقی ای که توسط شرکت ما ارائه شده است، ساخت تولید داخل کشور هستند. ما یکی از مراکز فروش انواع جاروی صنعتی در ایران هستیم که این محصولات کاربردی را با همکاری تولیدکنندگان گرامی طراحی، ساخته، تولید و در بازار کل ایران پخش می کنیم. قیمت دستگاه های جاروبرقی صنعتی با توجه به مدل هایی که دارند مختلف است. لازم به ذکر است که موتور دستگاه ها ساخت برند مشهور FIORENTINI ایتالیا است که این کمپانی، یکی از برندهای مشهور در زمینه ساخت انواع دستگاه های مکنده قدرتمند و موتور آن ها در دنیا است. موتورها در انواع گوناگون 1، 2 و 3 موتوره تولید می شوند. جاروهای سری FCV، جزو بهترین، پرفروش ترین و حرفه ای ترین دستگاه ها در ایران محسوب می شوند که در بسیاری از صنایع بزرگ و کوچک در سرتاسر کشور عزیزمان ایران، مورد استفاده قرار می گیرند. اگر شما هم جزء آن دسته از صاحبان مشاغل صنعتی و نیمه صنعتی هستید که به دنبال یک مکنده بسیار قوی برای گردگیری و حذف آلاینده ها به صورت های مختلف هستید توصیه ما به شما عزیزان، خرید انواع دستگاه های جارو برقی فیدار کلین است. این شرکت که به عنوان یکی از برترین شرکت ها در زمینه ارائه انواع تجهیزات نظافت صنعتی در ایران است، انواع مدل های مرغوب و با کیفیت را در قیمت های مقرون به صرفه و استاندارد به مشتریان خود عرضه می کند. 100 درصد می دانید که امروزه تجهیزات نظافتی مکانیزه چقدر فرایند نظافت را راحت کرده اند. دستگاه های بسیار زیادی هستند (اسکرابر، کارواش، پولیشر، بخارشوی و …) که کار نظافت با توجه به نوعشان به شکل کاملاً حرفه ای یا مکانیزه انجام می دهند که البته بستگی به مکانی دارد که قرار است استفاده کنید. اما دستگاه جارو برقی صنعتی یکی از آن تجهیزاتی است که 99% درصد مکان ها به آن احتیاج دارند و وجود آن ها بی چون و چرا محسوس است.
اگر به دنبال خرید جاروبرقی بزرگ و قدرتمند هستید که بتوانید برای نظافت محیط خود استفاده کنید،. فیدار کلین طیف گسترده ای از این محصولات را عرضه می کند. دستگاه FCV3 و دستگاه مکنده صنعتی اهرمی البرز که هر دو این محصولات 3 موتوره هستند، می توانند به شما در این زمینه کمک کنند. جاروی FCV3 از نوع آب و خاک و جاروی اهرمی 3 موتوره، فقط آلودگی های خشک را جمع می کند. اگر هم نیاز دارید که دستگاهی تهیه کنید که به صورت 3 شیفت و بدون توقف برای شما کار کند، شما می توانید از مکنده های قدرتمندی که با برق 3 فاز کار می کنند و به اصطلاح دائم کار هستند، استفاده کنید. موتور این محصولات از نوع توربینی است. چرا خرید جاروبرقی های صنعتی قدرت مکش فوق العاده جنس بدنه فوق العاده محکم توان موتور بالا سهولت در جابجایی دستگاه قابلیت تنظیم روشن/خاموش کردن موتورها هم به صورت دستی و اتوماتیک توانایی فوق العاده در جمع آوری آلودگی های خشک و تر مجهز به مخازن زباله بزرگ دارای انواع نازل های متنوع برای جمع آوری آلودگی ها کارایی و طول عمر بالا ضمانت و خدمات پس از فروش عالی (1 سال ضمانت و 15 سال خدمت پس از فروش) اما یک ویژگی بارز و منحصر به فرد به کار رفته در دستگاه های جاروبرقی صنعتی ایرانی ، وجــود کیت اتوماتیک در این محصولات است. بدین معنی که پس از داغ شدن هریک از موتورها، موتور دیگر به صورت خودکار و بدون دخالت دست روشن شده و فرایند نظافت ادامه پیدا می کند. این حالت باعث افزایش طول عمر موتورها و کارایی آن ها می شود. همچنین این حالت، مداوم بــودن کارکرد دسـتگاه در ساعات طولانی مدت را برای شما عزیزان تضمین خواهد کرد.

مشاهده همه محصولات